Půdní byt - jídelní kout s kuchyní

Jankovcova 37, Praha 7 - Holešovice / Byt č. 14

Fotografie:
Popis:Výše uvedené vizualizace jsou zpracovány na tento konkrétní byt a odpovídají jeho skutečné velikosti a dispozici. Ve spodní části mezonetu se nachází předsíň, chodba, 3 ložnice s velkými střešními okny situovanými do ulic Jankovcova a U Uranie. Pak koupelna se střešním oknem a komora pod schodištěm. V horní části mezonetu je jeden velký prostor na obývací pokoj, kuchyň, pracovní kout a k němu terasa. V horním patře je také myšleno na úložný prostor v komoře a místo až na dva pracovní kouty.
Velikost:34,33 m2
Dispozice:2+kk
Vlastnictví:osobní - možno čerpat hypotéku
Dokončení:10/2023
Standardy:prohlédněte si standardy provedení tohoto bytu
Cena:10% ceny po vydání stavebního povolení / 90% po kolaudaciProdáno
Sleva 1:30% ceny po vydání stavebního povolení / 30% hrubá stavba / 30% po dokončení voda, plyn, elektro / 10% po kolaudaciProdáno
Sleva 2:90% ceny po vydání stavebního povolení / 10% po kolaudaciProdáno

Výstavba čtyř půdních bytů v oblíbené lokalitě Holešovice. Vizualizace budoucího stavu odpovídají skutečné budoucí dispozici. Součástí stavby bude i přístavba nového výtahu v uliční části domu. Byty budou zhotoveny na bázi železobetonové konstrukce se zděnými příčkami. V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat. Dispozice můžeme upravit klientovi na míru, stejně jako veškeré vybavení. Stavební povolení je vydáno, stavbu zahájíme v září 2022, dokončení za 12-13 měsíců. Výstavbu lze kontrolovat vlastním stavebním dozorem či bytovým architekktem. 


Vlastnictví: osobní
VYDÁNO STAVEBNÍ POVOLENÍ
Realizace: 09/2022-10/2023
Prohlédněte si vybavení a standardy bytů tohoto projektu
Lokalita projektu
Rychlý kontakt        777 222 279
Odeslat poptávku na tento byt >@