Půdní byty PrahaPůdní byt - obývací pokojZajímavý interiér půdního bytuKrytá terasa půdního bytuKuchyňský kout v půdní vestavbě

Podmínky použití


Vlastník a provozovatel
Vlastníkem a provozovatelem těchto internetových stránek jsou Pražské půdy s.r.o.
Provozovatel není odpovědný za jakékoliv škody vyplývající z používání tohoto webu ani stránek, na které se odkazuje. Všechny informace zveřejněné na tomto webu jsou vlastnictvím Pražské půdy s.r.o. či jejich obchodních partnerů. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu internetových stránek.
 
 
Copyright
Vzhled (layout) internetových stránek pudnibyty.cz je originálním autorským dílem, takže není možné jej duplikovat, nebo upravovat a použít pro jiné webové stránky nebo podobné účely. Stejně tak administrační systém pro správu obsahu stránek. Další materiály, použité na těchto internetových stránkách, které jsou jsou chráněny autorským zákonem jsou texty a autorské fotografie, jejichž použití je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, nebo vlastníka autorských práv.
 
 
Ochrana soukromí
Vaše soukromé údaje, které se předávají při odeslání poptávky bytu nebo nabídky prostor, slouží pouze pro naší interní potřebu a zajištění komunikace s klientem. Takto získané údaje jsou k dispozici pouze pracovníkům Pražské půdy s.r.o., kteří zajišťují vyřízení Vašich dotazů přostřednictvím web formuláře. V některých případech mohou být data použita pro zasílání informací týkajících se obchodních sdělení  prostřednictvím emailu. V tomto případě  bude vždy nejprve požadováno potvrzení vašeho souhlasu.